Naše služby

Ak ste hľadali klasickú realitnú kanceláriu,hľadajte inde. My predávame nehnuteľnosti inak. Naša realitná kancelária pracuje na základe troch hlavných pilierov – kvalita, efektivita a spokojný zákazník. Každá služba, ktorú ponúkame, je na tej najvyššej možnej kvalitatívnej úrovni. Dobrá realitná kancelária by totiž mala mať osobný prístup, kvalitné vybavenie,efektívny marketing a dobré referencie. Ak potrebujete naozaj kompletné zastrešenie predaja alebo prenájmu nehnuteľnosti, u nás ste na tej správnej adrese.

Ak si zvolíte BRUQREAL

- vašej nehnuteľnosti sa bude svedomito venovať váš osobný maklér

- analyzujeme ceny a urobíme pre vás prieskum podobných konkurenčných ponúk

- pravidelne sledujeme detailné štatistiky klikov vášho inzerátu

- dlhoročné skúsenosti,ktorými disponujeme, využijeme tak, aby sme pre vašu nehnuteľnosť vyjednali tú najlepšiu možnú cenu s predávajúcimi a kupujúcimi pravidelne komunikujeme

- zabezpečujeme kompletné právne úkony,to všetko pod záštitou fundovanej advokátskej kancelárie

- kvalitní špecialisti na hypotéky vám zabezpečia hypotekárny úver priamo na mieru vašej peňaženky

- osobne asistujeme pri odovzdávaní nehnuteľnosti

- dostupnosť pre vás 7 dní v týždni

- kompletný administratívny servis – zabezpečenie zmlúv,dokumentov,to všetko až po zápis do katastra nehnuteľností

Predaj nehnuteľnosti

Stačí nám zveriť vašu nehnuteľnosť a my sa postaráme o jej predaj. Pracujeme rýchlo a neplytváme vašim časom. Zabezpečujeme kvalitnú prezentáciu vášho priestoru, vďaka čomu sa nám darí predávať viac. U nás samozrejmosťou a zároveň pridanou hodnotou je konzultácia. O všetkom, čo sa týka predaja, sa s nami môžete porozprávať kedykoľvek.

Prenájom nehnuteľností

Potrebujete si prenajať nehnuteľnosť, alebo, naopak, prenajať tú svoju? Ste na správnejadrese. Postaráme sa o profesionálne nafotenie vášho priestoru, urobíme tú najlepšiu propagáciu a samozrejmosťou je kompletný zmluvný servis týkajúci sa prenájmu. Spoľahnite sa na Bruqreal – spoľahnite sa na šikovné ruky a dlhoročné skúsenosti.

Zabezpečenie právnych úkonov

Radi sa postaráme o vašu nehnuteľnosť a to skutočne so všetkým, čo k tomu patrí. Kompletné zastrešenie právnych úkonov u nás robia vyškolení profesionáli, ktorí patria k špičke v obore. To pre vás znamená kopu ušetrených nervov, peňazí, a najmä 100 % bezpečnosť vášho majetku.

Homestaging

Pred nafotením vašu nehnuteľnosť kompletne upraceme a pripravíme tak, aby z neho vznikli tie najkrajšie fotografie. Sem patrí nielen upratanie, ale aj upravenie priestorov podľa najnovších štandardov ako z magazínu o bývaní.

Efektívny marketing Vašej nehnuteľnosti

Pretože patríme k najlepším, aj náš marketing je efektívny a búra všetky predstavy o bežnom predaji v realitnej kancelárii. Aby sa vaša nehnuteľnosť na trhu naozaj hýbala, máme pre vás marketing na úrovni, o ktorý sa budú starať profesionálne vyškolení marketéri.

S nami stale o krok vpredu

Kvalitná fotoprezentácia nehnuteľnosti. Urobíme vám efektné fotografie, vypracujeme pôdorys, natočíme video. 

Dokonalá prezentácia nehnuteľností na sociálnych sieťach Facebook, Pinterest, GooglePlus

Poskytneme individuálny marketing s osobným prístupom

naozaj masívna online inzercia nehnuteľností

videoprezentácia v HD kvalite

zabezpečíme TOP pozície na všetkých významných realitných portáloch

Etický kódex Všetky práva vyhradené. Copyright BRUQ REAL s.r.o. bruqreal.sk © 2017 | created by webie.sk